banner
user_photo

Roman to Moňa

17.09.2010
Nás jednou taky v parku sjel
jeden nevrlý důchodce. Že park
je čerstvě opravenej a my ho
takhle ničíme. Tak jsem napsal
dotaz starostovi a ten mi
napsal, že je rád a ať
pokračujeme. Takže si myslím, že
je to blbost. Tak ať to chodí
4
user_photo

Michal

17.09.2010
tak zítra to vypadá na výlet do Ostrova a v neděli na longline session v Ústí n.L. ... kde to bude ještě sice nevim, ale Kohy nebo Mary to vědět určitě budou, tak jestli se budete někdo pohybovat v okolí, tak doražte!!! 171
user_photo

Marc

17.09.2010
Zlá to paní :-( Nevím, jak je to legislativně, ale podle mě je to pěkná blbost, to bys musela žádat o povolení i při zavěšení hamaky nebo šňůry na prádlo ??? U nás v parku ( Ladronka ) nás týpek, co se o to stará, vždycky vřele zdraví a ptá se, jestli nechceme pomoc tahat a radí, který strom je dobrý. A páni policisté se hezky usmívají, že nefetujem a sportujem... v Praze jsem se nikdy nesetkal s nejmenším problémem ...
user_photo

Móňa

17.09.2010
už se vám někomu stalo, že vás chtěli i s lajnama vyhodit z parku? nás včera sjela pani, že se to musí hlásit na oboru životního prostředí, že to není normální chování v parku a docela se nedala odbýt :( a vzhledem k tomu, že je park přímo před úřadem, tak myslim, že si na nás počká... nevíte někdo, jestli je něco v nějaký vyhlášce či zákonu?... piknik prej je v pohodě, prej nesmíme používat stromy 2
user_photo

Spy.Dr 2 Cera

17.09.2010
Ty sou husty hahaaa 171 tomu rikam ninja akce na jednicku, a nejvic me dostalo ze to hotovy predaj mestu :-D tak to je bomba recese :-)

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500