banner
user_photo

Kwjet ([email protected])

13.09.2010
naházet z cimbuří, šutrem do hlavy, nebo i jen kopanec do zadnice by stačil.. 14 bane, ať si každej dělá a chodí po čem chce, proti gustu.. jen mě tahle gibonizace udivuje, poslední dobou se kolemjdoucí v parku divěj, že ta moje lajna je nějaká tenká, že oni viděli na internetech takovou tu širokou a hned jsem tim pádem podezřelej.. od laický lůzy bych to pochopil, ale že se začnou opicovat i starý ostřílený slackeři, by mě nenapadlo.. ale třeba jenom blbě kecám.. 5 tak ať to ťape Q
user_photo

kolouch 2 Q

13.09.2010
G na kosti? Co máš dělat s partou vopičáků co furt drmolej: díky díky moc6
user_photo

Kwjet ([email protected])

13.09.2010
tywoe, Gybon už je i na Kosti jo? no to mě poser na holý záda.. 8 kam se poděl starej dobrej strejda SLACKline? to za chvíli všichni budem jíst banány a chodit po zábradlí?? 6 btw 25. jsem na akci v Písku, jinak bych se milerád přidal.. a co Cimbu? joa co tendle vejkend, chystá se někdo do Ostrova na hudybuldrkap? že bych přibalil hajlajnový cajky a něco bysme natáhli.. je tam spousta novejch směrů, co jen čekaj na napnutí.. tož šlak hajl Q
user_photo

stanely to Peeto

13.09.2010
Jsem pro. A co dát jeden den Ořešník a druhej Cimbu? 24

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500