banner
user_photo

Roman to Peeto

20.09.2010
Já s tím taky počítal ale rodiče
jsou rodiče 12 snad to ukecám a
když ne tak to pořeším jinak 111
takže se mnou počítej 4
user_photo

Spy.Dr

20.09.2010
Tak to jsou ovšem zajimavé zprávy, tak to jestli žena nebude proti tak taky přiletíme, to zní líp než sokoliki.Řekněme "domáčtěji"312 Takže pokud bude vše OK (a žena v cajku, teď má nějakou smrtelnou chorobu, i když smrtelná je vlastně prej jen pro nás mužský) tak dojedem
user_photo

Peeto (peeto@lajny.cz)

20.09.2010
Omlouvám se oběma psychicky postiženým...(Oli, Kolouch)21 nechtěl jsem se vás dotknout, jen jsem nevěděl jistě3. Romane, s tebou počítám od tý doby, kdy jsi mi říkal, že to plánujete zrovna vy14...teď jsem to jenom roztroubil, aby dorazili všichni.
to Kajoch: má být polojasno, v sobotu mírně zataženo, ale to je předběžná předpověď, víš jak...178
to Smolda: a co ty pankáči?dorazíte s drahou polovičkou171??
Díky, díky moc...
user_photo

Kajoch 2 Peeto

20.09.2010
No nevim, mám už na víkend nějaký plány, ale možná se někde na chvilku objevím - jestli nebude hnusně 8
user_photo

Roman to Peeto

20.09.2010
Ale u mě to tak jasný ještě není
12 musím nějak pořešit rodiče
14
user_photo

kolouch to Peeto

20.09.2010
Proč máš u mě otazník?178 To je snad jasný, že jedu,ne?3
user_photo

Oli to Peeto

19.09.2010
Proč máš u mě otazník? 178 To je snad jasný, že jedu, ne? 3
user_photo

Vejvis to Peeto

19.09.2010
Tyjo nevím jestli dorazim do Jizerek 7, měl bych jet lítat do Itálie, ale kdyby se to odložilo kůli počasí, tak určitě dorazim! Jinak si to užijte a pěkně pochoďte! 1
user_photo

Peeto to Sni.per (peeto@lajny.cz)

19.09.2010
No na tenhle prodlouženej víkend je domluvená akce na Ořešáku a Cimbu(podle toho jak se dohodnem a stihnem) spojená s grilovačkou u Čéři a následnym spaním v jeho squatu... Viděl bych to na zajímavou akci, při který se toho hodně stihne, jestli začnem už v pátek a budem končit v úterý...klidně i nějakej long dole... Kdo se přidá? Zatim jsem slyšel asi toto:Marek, já, Čéřa, Roman, David... Oli? Kolouch? Michal? Q? Vejvis? Stanely? Kajoch? atd..jak jste na tom lidičkové?? viděl bych to na ultrahustokrutopřísně luxusorní počin v srdci Jizerek..4
user_photo

Spy.Dr

19.09.2010
Damian psal ze pristi vikend
budou celej na sokolikach lizt a
tahat highliny, nechystate se
nekdo? ja asi s luckou pojedu z
vrchlabi, takze kdyby nekdo
chtel jet a nemel odvoz tak
staci prijet do vrchlabi a pak
ho vemem autem, ale maximalne 2
lidi.
user_photo

Michal

19.09.2010
PS: jo a nevim přesně kde to bude, ale zatim to vypadá na Mánesovy sady, kde jde natáhnout až nějakejch 85m
user_photo

Michal

19.09.2010
tak dneska odpoledne longline session v Ústí, tak kdo se chce zúčastnit nechť přijde... budou tam lajny kolem 20ky, 40ky, 70ky a možná i delší podle toho co přinese Kohy 2
user_photo

Spy.Dr

18.09.2010
chtel bych zejtra natahnout u nas ve Vrchlabí 104m, ale potreboval bych k tomu nekoho kdo ma dve dvoukladky a aspon 50 nebo 60m statickyho lana, zbytek vsechno mam. neprijell byste nekdo se zminenym materialem?12
user_photo

stanely

18.09.2010
Ahoja lidi, nejedete někdo zítra +/- z Liberce do Ostrova? 31
user_photo

stanely to Yak!

17.09.2010
Tak to je teda mrdová highlina 171 fakt super 24

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500