banner
user_photo

Kwjet ([email protected])

05.07.2010
no to je zvláštní shoda náhod, protože před nějakejma 3 tejdnama mi psal Voita, že jede do Prahy na vystoupení a že veme lajnu (200m WM) a něco napnem.. tak řikám fajn, bylo to domluvený docela dlouho.. noa včera když jsem si přečet, že je přejito 177 m tak mi to přišlo jako dobrý znamení.. a právě nevíme kde byla chyba.. distanc mezi stromy cca 180-190 m, dvoje dvoukladky, 3 lidi na napínání a ani jsme se moc nenadřeli, lajna byla v půlce tak 2,3 m vysoko, zkoušel jsem průvěs, zlehka jsem se dotýkal země, tak že dáme ještě pár tahů, ať je to sichr.. a když jsme dali poslední tah, tak zničehonic lajna mrd a byla namotaná na obou stromech.. naštěstí pod ani kolem ní nikdo nestál, takže se nikomu nic nestalo.. ale lajna jeblá v půlce bez zjevný příčiny, přičemž tah v lajně mohl bejt zlehka pod 2 tuny.. což by měl WM při týhle dýlce vydržet.. no prostě haluz, asi nám nebylo souzeno lajnu přejít, ačkoliv si sám nejsem jistej, jestli bych to dal.. halt si asi koupim 200 m červenýho draka a zkusim to na něm, protože po hejnicích na mě zas přišly nějaký longlajnový chutě.. sice je RD trochu těžší než WM, ale řek bych že i trochu pevnější, takže by to mohl vydržet.. nejhorší na tom byl dneska ten pocit, že po hodině a půl tahání, když byl člověk fakt natěšenej, že si pochodí, najednou lup a mohli jsme to sbalit.. holt není každej den posvícení no.. 1 joa jakou jste měli lajnu? RD? BS? jinou? tož longlajn hajl Q
user_photo

ondrahk to Kwjet ([email protected])

05.07.2010
Jo a jak se vam povedlo pretrhnout WM? pri jake delce a jak prdnul?
Priznej se...sis vcera vecer precetl o novym rekordu a hned si ho chtel prekonat,co? :-D
user_photo

ondrahk to Kwjet ([email protected])

05.07.2010
Peeto je bourak...doufam, ze mu to chvili nechas :-) Jinak setup klasika a jednoduchost dvoje dvojkladky a banany na obou stranach....napinaci sila asi 7mi lidi a je to. Pruves asi cca 1,8m
tady je odkaz na trasu www.mapy.cz/#mm=TtTc…
user_photo

Kwjet ([email protected])

05.07.2010
pěkně Peeto.. my dneska urvali Voitovu bílou magii 12 btw. co takhle nějaký specifikace setupu? co jste napínali, jak a proč? 1 Q
user_photo

ondrahk ([email protected])

05.07.2010
Tak tady to děcka máte.... Peeto aneb nový rekordman lajny.cz/akce/rekord…

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500