banner
user_photo

ondrahk to Kwjet

26.10.2010
Do dutaku jsem to akorat navliknul a jdu to testovat....kazdopadne devitkovej uzel je taky nepohyblivej = neda se vubec dopnout....z chvili prijdu a dam report, jak to dopadlo...
user_photo

Kwjet to Ondra (info@slackshop.cz)

26.10.2010
a co zkusit devítkovej uzel navlečenej v duťáku (pro účely tohodle provázku bych to viděl ten tenčí od Bealu - 16 mm).. teď jsem čet na fóru ohledně pevnosti uzlů, Terry dělal několik testů a devítkovej uzel vyšel oproti osmičce o dost pevnějc, testoval to kvůli bekapu na hajlajně a nejpevnější byl právě devítkovej uzel udělanej na laně s 1'' duťákem.. on právě používá tendle provázek (amsteel/dyneema) na hajlajny jako bekap, tak tam pak polemizoval že zkusí testnout tendle uzel i na něm, aby se vidělo.. myslim, že by to stálo za to, když se to uváže normálně na laně, tak to působí dost solidním dojmem.. za pokus by to možná stálo..
user_photo

ondrahk to kolouch

26.10.2010
jo ale jinak si samozrejme velice cenim toho, cos pro me udelal :-)
user_photo

ondrahk to Kolouch

26.10.2010
Provlecu racnou...asi sem zapomnel upresnit, ze delam ultralehkej setup, kterej ma celej vazit 0.5kg ....a rasna ma sama o sobe asi 1,5 :D
user_photo

kolouch to Ondra

26.10.2010
Hele jenom kvůli tobě jsem teď vyběh ven abych učinil pokus: Jo s ráčnou hadimršku napněš jak chceš! Na jednom konci mám voko- normální uzel jako na smyci- dá se to taky zaplíst- hledej na netu: zaplétání lan.Druhej normálně provleču ráčnou a je to.1 Druhej způsob je hodit to přes dvě větve jako kšandu...
user_photo

ondrahk to majitelé slackprovázku

26.10.2010
Uz jste nekdo prisli na zpusob, jakym ho ukotvit a trochu predepnout tak, aby to na nem nezanechalo zadne stopy? Vyzkousel jsem uz celou radu zpusobu, ale zadny se mi nelibil natolik, abych se s nim chlubil. Na pevnem konci se mi zatim nejvic osvedcil motylek (uzel alpsky motyl), ktery idealne rozklada tah do 3 smeru. Ten je ale na fixni strane. Co dat ale na stranu napinaci? Zkousel jsem kotveni pomoci 4 otvoru ve vypalku a i pres celkem slusne zabrouseni hran se v tom popruh nici, takzvana grigri pro chude je o dost lepsi, ale zanechava stejne urcite stopy, ktere nejsou zrovna zadouci. Paradoxne nejlepsi cestou se ukazal asi lodak...problem je ale s jeho dotahovanim a samozrejme i povolovanim. Pak mam jeste jeden uzel, coz je neco mezi lodakem a liscakem, ale to nejde dotahovat.....Jak to pouzivaj profici?
user_photo

kolouch to Rasta

26.10.2010
Oldskúlzdar! Si mi psal nějakýho pankáče od vás, že přešel kilo-asi před měsícem. Víš aspoň jméno, datum a kolik?
user_photo

kolouch to Vejvis

26.10.2010
Hele nešlo by pod tu tabulku 100+ hodit fórum jako je pod každým článkem a tam by se zapisovaly připomínky. Jo a u Smoldy: Viper snake line: Ostrov místo asipraha. Grazzie ,graziie mille!
user_photo

malafson

26.10.2010
Hoj, jinak datum myho přechodu je 9.10 2010. dik. 2
user_photo

Vejvis to Kajoch

26.10.2010
Už to jsi ty 3
user_photo

Vejvis to Mára

26.10.2010
Jasný, to tam určitě bude, jen to teď uplně nestíhám, zatím je to spíš aby všichni napsali připomínky a postupně to tam budu dodávat 1
user_photo

Marc

26.10.2010
Kluci, dobrá práce s odkazem 100+ ... pěkné texty, srozumitelné, přehledné... palec nahoru

jen mě napadá, jestli by nebylo dobré udělat vedle toho ještě jednu tabulku s aktuálními nejlepšími výkony... například nejlepší 10, 15 nebo 20 borců... myslím, že by to mohla být dobrá motivace...
user_photo

Kajoch 2 Vejvis

26.10.2010
nevím jak jste to dokázali, ale přejmenovali jste mne na koloucha u prvního přechodu 100+ v tabulce - Chemnitz se píše s velkým "Ch" a Kolouchovo první kilo je to stejný jako moje (101m) jen později (stejný den)a na víc pokusů - pokud v tom chcete mít pořádek 21
user_photo

Vejvis to Spy.dr

26.10.2010
Změnil jsem malavsonuv přechod 100+ na den po tobě, je to dobře? Nebo mi napiš správny datum kdy ho přešel.
user_photo

Vejvis to ondrahk

26.10.2010
Ajo, sory, teď jsem nad tím přemýšlel a je to asi na tom druhym pinu 1
user_photo

Vejvis to ondrahk

26.10.2010
Ajo, sory, teď jsem nad tím přemýšlel a je to asi na tom druhym pinu 1

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500